Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Zimní zahrady, to je život v souladu s přírodouZimní zahrady tvoří jeden ze segmentů výroby společnosti Dafe-plast Jihlava. A právě jí a jejímu webu se tu dnes budeme věnovat.

Plastová a hliníková okna i dveře: Dafe-plast jihlava vyrábí a dodává plastová a hliníková okna, vchodové dveře, zimní zahrady a další.
Zimní zahrady jsou čím dále oblíbenější součástí bydlení, jejich obliba stoupá a tento trend bydlení stále trvá. Zimní zahrada ale musí splňovat některá základní kritéria pohodlného užívání, nesmí se rosit, v zimě v ní nemá být chladno a v létě naopak příliš horko. Jak zařídit splnění všech potřebných podmínek pro spokojené užívání?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Ve společnosti DAFE-PLAST Jihlava se používají na konstrukce zimních zahrad hliníkové systémy firmy SCHÜCO. Je to podle výrobce systém nejpropracovanější v detailech a sortimentu prvků, zajišťující různá řešení zimních zahrad.

Pro jednodušší konstrukce zimních zahrad jako jsou pultové a sedlové střechy se používá systém SCHÜCO Wintergarten CMC 50, pro složitější zimní zahrady je tu fasádní systém SCHÜCO FW50+WI. Oba tyto systémy řeší tepelné mosty a odvod kondenzátu ze zasklívacího systému do venkovního prostředí. Tato řešení zajišťují splnění současně platné tepelné normy, díky níž se snižují náklady na tepelnou energii a tím i provozní náklady zimní zahrady.

Barevné provedení se provádí v barevné stupnici RAL, v imitaci struktury dřeva v několika druzích odstínů - obě tyto varianty jsou v provedení prášková barva Komaxit, či v povrchové úpravě Elox.

Na stránkách společnosti Dafe-plast se dozvíte informace o zmíněných profilech. Pro složitost navrhovaných objektů zimních zahrad je pak ale zcela na místě vyhledat odborníky z firmy, kteří vám jistě pomohou při zrealizování vašich představ.

Na závěr
Zimní zahrady od společnosti Dafe-plast vynikají dle dodavatele svými užitnými vlastnostmi a precizním provedením detailů konstrukce i řešením složitých vlastností konstrukce, jakými zimní zahrady bezesporu jsou. Snížit velké teplotní rozdíly v průběhu celého roku na únosnou míru, jakož i rozsah vlhkosti, kterou je třeba korigovat do rozumných mezí, aby nedocházelo ke kondenzaci vodních par, to jsou jen některé problémy těchto staveb. Většinu problémů úspěšně řeší konstrukce s hliníkovými systémy firmy SCHÜCO.
(17. 6. 2011 | liargh)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí