Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Zdraví a životní styl

Aktuální a důležité informace ze zimních středisekPokud plánujete jet na hory, vždy je lepší si zjistit aktuální situaci v daném středisku. Dnes představovaný web nabízí přesně takové informace - nezdržuje vás zbytečnostmi a nabízí jen ty informace, které jsou aktuální a které jsou k zhodnocení situace ve středisku opravdu důležité.

Zimní-střediska.cz: Web nabízí jen ty důležité a aktuální informace, které potřebujete k návštěvě skiareálů.
Pokud jedete do nějakého zimního střediska, mnohdy platí, že tam nejedete poprvé. Proto vás nezajímají informace jako přepravní kapacita nebo délka všech sjezdovek, ale spíše aktuální teplota, kdy naposledy mrzlo a hlavně také počasí nebo webkamera.

Najdete tu například...
Na webu tedy naleznete předpověď počasí na 8 dní, webkameru z daného střediska, vleky, které jsou v provozu a také informace přímo od skiareálu o akcích, které ve skiareálu probíhají. Také sleduje teploty s areálu a ukazuje, kdy naposledy mrzlo či bylo nad nulou. Také zprostředkovává videopřenos z daného střediska, abyste měli ještě přesnější informace o aktuální situaci.

Obsah webu kontrolují provozovatelé každý den - pokud něco nefunguje či je neaktuální, snaží se daný problém napravit do 24 hodin.

Co byste ještě měli vědět
Nabízí také kvalitní přehled ubytovacích zařízení ve středisku - ovšem odděleně, aby vám zobrazovali vždy jen to důležité.
(28. 11. 2012 | Chobot)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí