Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Nejen kuchyňský robot Zelmer Fenomen 880Vyzkoušejte kuchyňský robot Fenomen 880 s LCD displejem a staňte se fenomenální hospodyňkou nebo sáhněte po některém z mnoha dalších přístrojů. Váš život tak může být snazší. I o tom se vás budou snažit přesvědčit stránky, o kterých tu dnes bude řeč.

Domácí spotřebiče Zelmer: Kuchyňský robot Fenomen 880 a další nástroje.
Kdo z nás by neznal nějakou Fenomenální hospodyňku – ženu, která má vždy vše dokonale pod kontrolou a připraví skvělé jídlo pro své hosty? Kolikrát jsme s neskrývanou závistí obdivovali její kulinářské schopnosti? Web, o kterém tu je dnes řeč, slibuje, že například s víceúčelovým kuchyňským robotem Fenomen 880.0 LCD zažije dokonce i průměrná hospodyňka ve své kuchyni fenomenální revoluci!

Příklady použití
Zaměřme se na nejvíce propagovaný přístroj. Tento technologicky pokročilý víceúčelový robot za vás udělá skoro všechny únavné a pracné činnosti spojené s přípravou jídla, na Vás zůstane jen potěšení jídlo vymyslet. Funkce, kterými je robot vybaven - PULSE, AUTOPULSE a TURBO, 12 rychlostí a mikroprocesor umožňující elektronické řízení a zaručující maximální bezpečnost práce, zajistí vysoký komfort při přípravě jídel, ale také vám pomůže ušetřit drahocenný čas.

Díky sadě kotoučů můžete snadno připravit hranolky, pasírovat, plátkovat nebo strouhat. Pomocí tohoto víceúčelového kuchyňského robota je také možno lehce udělat těsto nebo ušlehat výbornou šlehačku. 3 velké nádoby umožňují přípravu jídel i pro početnější rodinu. Na velkém LCD displeji se zobrazuje probíhající činnost.

Na závěr
Tři velké nádoby umožňují přípravu jídel i pro početnější rodinu. Na velkém LCD displeji se zobrazuje právě probíhající činnost. Taky si myslíte, že s víceúčelovým robotem Fenomen 880.0LCD, máte titul nové Fenomenální hospdyňky na dosah ruky? Nebo se podíváte na uvedeném webu po jiném přístroji?
(25. 11. 2011 | liargh)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí