Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Tip: Návrh a montáž zasklívání lodžií a balkónůPřemýšleli jste někdy nad tím, jakým způsobem je možné využít váš balkon nebo lodžii tak, abyste zde mohli smysluplně trávit svůj čas? Web, který tu dnes představujeme, vám poskytne řadu užitečných tipů.

Zasklívání lodžií od firmy Schneider: Moderní a úsporné zasklívání lodžií a balkónů.
Firma Údržba budov.cz - Schneider se již řadu let věnuje službám, spojeným s údržbou technického stavu svých budov a bytového fondu. Specializuje se ale na službu zasklívání lodžií a zasklívání balkónů. A podrobnosti samozřejmě prezentuje na svých stránkách.

Jeden příklad za všechny
Představte si, že i v dešti, ve větru nebo v třeskuté zimě sedíte na vašem balkoně nebo ve vaší lodžii a jste v teple, chránění před nepřízní počasí. Nebo máte malý byt a rádi byste zvětšili jeho užitnou plochu o další prostor, který je využitelný jen při pěkném počasí. Tento problém vám pomůže vyřešit zasklívání lodžií a balkonů.

Je prováděno s pomocí rámového i bezrámového systému a kromě výše uvedené výhody je nesporným přínosem z hlediska úspor financí za vytápění domácnosti nebo místa podnikání.

Zasklívání balkonu a lodžií je navíc i perfektní ochranou proti prachu, hluku, větru a vlhkosti a poskytuje i celou řadu dalších užitečných výhod.

Co byste ještě měli vědět
Kromě zasklívání provádí firma Údržba budov.cz - Schneider také výrobu zábradlí, kompletní zámečnickou výrobu anebo stříšky pro váš altán, pergolu nebo před váš dům.
(23. 5. 2012 | webdevel)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí