Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Nechte si poradit se založením společnostiPřemýšlíte o založení obchodní společnosti? Řešíte, co vše je potřeba splnit a co je nutné zařídit? Zkuste navštívit webový portál s názvem Založení společnosti, který se na tuto problematiku zaměřuje.

Založení společnosti: Založte si svou firmu snadno a rychle s tímto webem.
Jestliže chcete rozjet svůj vlastní byznys, mít určité jistoty a potenciální možnost vysokého výdělku, rozhodněte se třeba pro společnost s ručením omezeným. Na následujících řádcích se dozvíte více informací.

Najdete tu například...
Web se zaměřuje na všechny začínající podnikatele i na ty, kteří již nějaký čas mají svůj byznys. Jsou zde pravidelně publikovány články na téma Založení s.r.o. od A do Z, ve kterých se dozvíte, jak na výběr správné právní formy, jak zvolit název firmy, zajistit sídlo, sepsat společenskou smlouvu, zažádat o živnostenské oprávnění nebo o zápis do obchodního rejstříku. Dále zde najdete články, které se zabývají propagací společnosti, podnikatelskými úvěry nebo softwarem pro firmy.

Společnost s ručením omezeným je nejběžnější právní formou u nás v České republice. Její výhody se skrývají v poměrně nízkém základním kapitálu - postačí vám 200 tisíc Kč a v ručení (za své závazky ručíte jen do výše svého vkladu). S s.r.o. se také pojí vyšší prestiž než například s OSVČ. Může ji tvořit libovolný počet společníků, mezi které se vklad rozdělí. V závislosti na jeho výši se pak mohou podílet na rozhodování ve společnosti a na zisku.

Co byste ještě měli vědět
Na webové stránce rovněž najdete informace o evropské společnosti. Jedná se o formu akciové společnosti s mezinárodní působností po celé Evropské unii. Pro tu se můžete rozhodnout, když už máte s podnikáním nějaké zkušenosti a chcete zase pokročit o stupínek výš.
(17. 5. 2013 | pshkcz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí