Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Vymáhání pohledávek přes Dlužíš.czOnline služba, která vám poslouží v případě, že evidujete nezaplacené faktury po splatnosti, to je téma, se kterým dnes přicházíme. Co nabízí?

Seznam dlužníků: Služba pro vymáhání nezaplacených faktur po splatnosti přes internet.
Dlužíš.cz je portál, kde můžete zveřejnit svého dlužníka s nezaplacenou fakturou a motivovat ho k tomu aby svůj dluh uhradil. Alespoň taková je idea provozovatelů. Jak to funguje? Co na webu najdete?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu najdete několik možností. Pokud jste věřitelem a evidujete nezaplacenou fakturu po splatnosti, můžete svého dlužníka zveřejnit v seznamu neplatičů a tím mu vytvořit "kartu dlužníka" neboli osobní webovou stránku dlužníka, která je indexována vyhledávači a následně i propagována na internetu. Dlužníkovi tak podle provozovatelů zajistíte negativní reklamu. V případě, že dlužníkem je stále fungující společnost, tak prý ve většině případů rád svůj dluh uhradí.

Druhou možností jak využít portál Dlužíš.cz, je podle autorů ověřit si platební morálku svého budoucího zákazníka, kterému se chystáte prodat zboží anebo vaše služby na fakturu. Vyhledávat můžete pomocí vyhledávacího okénka, kam vepíšete klíčová slova jako například jméno dlužníka anebo IČ dlužníka.

Registrace i zveřejnění dlužníka je ZDARMA, takže předem do "vymáhání pohledávky" nic neinvestujete. Poplatek za zveřejnění dlužníka a jeho dluhu podle autorů zaplatíte, až vám dlužník uhradí dluh. Provize se pohybuje od 2 do 6% z dlužné částky a to v závislosti na výši dluhu.

Co byste ještě měli vědět
Cílem projektu Dlužíš.cz mělo být zlepšit platební morálku společností v ČR a poskytnout uživatelům internetu možnost oveřit si svého budoucího zákazníka.
(3. 6. 2013 | bugati)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí