Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Zábava a volný čas

Vtipný vánoční pozdrav a mobilní vánoční hraJestli hledáte nějaké vtipné video, které byste letos posílali na Vánoce, zkuste to s Alvinem, rybkou, která se rozhodla slavit Vánoce nikoli tradičně na pekáči, ale u vánočního stromku. A když vám nebude samotné video stačit, můžete si zahrát i mobilní hru s Alvinem.

GameStylus mobilní hry: Zde můžete hry stahovat, ale i sami tvořit. Bez programování.
Alvin je normální malá rybka – až na to, že jednoho dne objeví ve starém vraku knížku, ve které se dozví, jak se slaví Vánoce. A zamiluje se do obrázku vánočního stromku. No jo, ale kde v moři přijít k vánočnímu stromku a k ozdobám?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Alvin a jeho Vánoce jsou jen jednou z her, které lze na stránkách GameStylus najít. A také tu lze vlastní hry pro Android tvořit.

Jestli budete jen posílat Alvinovo vánoční vtipné video-přání - je >>zde<<, tak si s tím vlastně ani nemusíte moc lámat hlavu. Ve videu je vše jednoduché – Alvin tu zmiňuje lidské vánoční zvyky a také to, že by Vánoce docela rád oslavil. Jinak, než na pekáči.

Když se rozhodnete hrát Alvinovu mobilní hru - je >>zde<<, budete už přece jen muset přemýšlet o poznání více. Ale není to nějak ukrutně těžké! Alvinovo vánoční dobrodružství je vlastně taková celkem pohodová klasická kreslená vánoční adventura. Tedy – klasická až na to, že je tu hlavním hrdinou ryba.

Co byste ještě měli vědět
A autoři vám jistě budou vděční, když koupí hry podpoříte jejich další tvorbu. Hra přijde na symbolických 19,50 Kč. A mimochodem: Systém GameStylus, ve kterém byla hra vytvořena, umožňuje vytváření her pro Android každému! Jak hry pro Android dělat? Bez programování? Podívejte se tam... Nechcete to s vlastními hrami také konečně zkusit?
(7. 12. 2014 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí