Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Profesionální vlasová kosmetika on-lineE-shop, který nabízí kvalitní vlasovou kosmetiku společnosti Salerm Cosmetics je tím webem, který vám zde dnes představíme. Produkty jsou k dispozici zejména profesionálním kadeřníkům, ovšem jsou nabízeny i konečným zákazníkům.

INhair.cz: Především profesionální vlasová kosmetika v e-shopu.
Specializují se na prodej španělské vlasové kosmetiky Salerm. Produkty této společnosti nejsou na českém trhu běžně k sehnání. E-shop nabízí jednoduchý přístup ke kosmetice, která slibuje možnost dobře a s péčí se postarat o vaše vlasy.

Jeden příklad za všechny
Na webu můžete samozřejmě nejen nakoupit, ale také se leccos dozvědět. Společnost Salerm Cosmetics vyvinula novou technologii keratinové péče o vlasy. Jedná se o systém kapilárního liftingu, označeným jako Keratin Shot. Tato péče vlasy vyživuje, regeneruje, hydratuje. Dodává vlasům lesk, takt, jemnost a zdraví.

Při správné aplikaci a dodatečné péči vydří vaše vlasy ozdravené až několik týdnů. Na webu získáte informace o ceně i možnosti aplikace Keratin Shotu, zároveň si zde můžete koupit udržovací péči Keratin Shot.

E-shop najdete i na Facebooku. Zde naleznete vlasovou poradnu, informace o slevách a výhodných akcích. "Diskutujte a pište své názory. Jenom tak budeme schopni udržet kvalitu služeb na vysoké úrovni," říkají provozovatelé.

Co byste ještě měli vědět
"Náš sortiment budeme nadále rozšiřovat o nové produkty kvalitních výrobců. Napište nám co byste rádi uvítali v našem e-shopu. Využijte e-mailu nebo Facebooku," nabízejí provozovatelé.
(11. 7. 2011 | inhair)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí