Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Chcete virtuální kancelář namísto drahé běžné?Pro zvýšení prestiže vaší společnosti je nutno mít kanceláře či správní místnosti a prostor pro jednání s klienty na dobré adrese. Tento problém za vás může vyřešit virtuální kancelář v Praze, i když vaše firma fakticky existuje někde jinde, třeba mimo Prahu.

Virtuální kanceláře: Virtuální kancelář v centru Prahy za zajímavou cenu.
Tato adresa bude zapsána jako oficiální sídlo firmy v obhodním rejstříku a bude rovněž vaší poštovní doručovací adresou. Zkušený pracovník vám v optimálním případě bude z virtuální kanceláře vaši poštu přeposílat nebo si ji samozřejmě budete moci každý den osobně vyzvedávat. K dispozici budete mít rovněž jednací místnosti, kde můžete jednat s klienty či úřady.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Web společnosti poskytující virtuální kanceláře nabízí řadu informací. Založení vaší vlastní společnosti a její provozování nejsou tak složité a na těchto položkách se dá s odborníky z Kancelářského centra podle jejich slov i výrazně ušetřit.

Tito lidé vám i mohou výrazně pomoci v případě, že teprve firmu zakládáte - takzvaná ready-made společnost je firma založená za účelem jejího prodeje, má tedy veškeré právní náležitosti a zakoupením takovéto firmy je začátek podnikání s vlastní s.r.o. opravdu doslava otázkou několika hodin, a to často levněji, než při zakládání firmy vlastními silami.

Na závěr
Rozhodně stojí za to si zjistit maximum informací a pak se rozhodnout, co je pro vás nejlepší.
(24. 8. 2011 | liargh)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí