Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Vše co potřebujete vědět o leasingu a úvěruFinancování dopravní techniky nebo strojů je v dnešní době velmi oblíbeným oborem a jako takový má silné konkurenční prostředí, ve kterém se zákazník dost často ztrácí. Užitečným webem tu může být Ráj leasingu, který vás provede prostředím leasingu nebo úvěru a ukáže cestu k profinancování jakékoli dopravní techniky.

Auto na úvěr a leasing: Vše o leasingu a úvěru na auto, traktor nebo motorku.
Díky dlouholetým praktickým zkušenostem v oboru leasing a úvěr a stovkám uzavřených obchodů dokáže prý odhadnout potřeby každého klienta, poradit mu při výběru produktu a nabídnou širokou škálu doplňkových služeb.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
"Naše hlavní produkty - leasing a úvěr, zpětný leasing a úvěr a leasing a úvěr mezi osobami, jsou přehledně rozděleny do tří sekcí. V každé z nich jsou tyto produkty detailně,ale přesto srozumitelně popsány, včetně jejich výhod a nevýhod. Pokud chce klient produkt okamžitě využít, je vyzván k vyplnění jednoduché on-line žádosti. Nechybí ani seznam potřebných podkladů k uzavření smlouvy, jsou zde popsány některé příklady z praxe a ve slovníčku pojmů si každý může vyhledat pojmy ,kterým nerozumí. Zajímavá je i nabídka ojetých vozidel nebo převzetí leasingu díky spojení s jejich prodejcem a leasingovou společností nebo služba prověření čísla karoserie u společnosti Cébia," říkají provozovatelé.

Pokud máte rádi různé rady a tipy nejen z této oblasti, autoři doporučují pravidelné čtení článků, které jsou publikovány v sekci novinek.

Na závěr
"Jsme si vědomi, že leasing nebo úvěr auta, stroje nebo jiné dopravní techniky je dlouhodobým závazkem a s touto odpovědností přistupujeme ke všem klientům. Naše služby jsou rychlé, transparentní a klient za ně neplatí žádné poplatky," dodávají provozovatelé.
(12. 6. 2013 | otikk33)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí