Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Obraz jako investiceŘíká se, že umění je dobře uložit své peníze. Uložte je v originálním umění - to alespoň navrhují autoři dnes představovaného webu.

Obrazy Stříž: Moderní abstraktní obrazy.
Originální obrazy vždy platily jako výhodná investice a také v dnešních bouřlivých ekonomických dobách svým majitelům mohou zajistit bezpečný způsob ochrany finančních prostředků. Pokud si samozřejmě správně vyberou.

Jeden příklad za všechny
Známý Brněnský malíř Antonín Stříž, který mnoho let působil v USA a jeho originální obrazy jsou prý zastoupeny v mnoha galeriích a soukromých sbírkách po celém světě, nyní otevřel také svou internetovou prezentaci. A je zřejmě také proč.

Stále větší obliba moderního umění, zvláště pak abstrakce, je důkazem, že i v dnešní době mnoho lidí vloží své peníze raději do originálního umění s trvalou hodnotou, než jen do laciného obrazu ze supermarketu.

Malířské techniky, které jsou v jeho obrazech zastoupeny spolu s velkými malířskými formáty jsou prý v současnosti velmi vyhledávaným artiklem. Mnoho odborníků prý zaujal jeho zřejmě unikátní výtvarný styl 3D reliéfního zpracování za využití znalosti technik starých malířských mistrů. V těchto se navíc nachází různé kombinace dnes již neexistujících nebo pozapomenutých technik jako pastiglia, sgrafito, enkaustika a mnohé další.

Co byste ještě měli vědět
Rádi vás přivítáme v naší obrazové galerii v centru Brna, hlásají autoři. Více informací najdete na uvedených webových stránkách.
(5. 12. 2012 | Antestr)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí