Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

S odchodem zimy přijde čas na jarní úklidKdyž skončí zima, většině lidí odpadne spousta starostí. Ne však těm, co vlastní nebo provozují nějaký ať už komerční či nekomerční objekt. Ti, kteří ví, o čem mluvíme, už vědí, že po zimě je třeba provést jarní úklid. Jak na to? Poradí vám dnešní web-tip.

Úklidové služby Praha - AWIS: Úklid domů, kanceláří, obchodních center a dalších prostor po celé Praze.
A hlavní rada zní: Nechte starosti s úklidem na profesionální úklidové agentuře. Odpadnou vám tak zbytečné starosti se sháněním personálu, nakupováním čisticích prostředků nebo půjčováním úklidových strojů. Co taková profesionální agentura vlastně nabízí?

Najdete tu například...
Jak se dočtete na jejím webu, úklidová firma AWIS provádí komplexní úklidové služby po celé Praze. Pro klienty realizuje úklidová firma AWIS jednorázový i pravidelný úklid domů, úklid kanceláří a bytových prostor, úklid supermarketů, úklid hotelů a ostatních gastronomických provozoven. Při úklidu provádí také mytí oken, strojový úklid, čištění koberců extraktorem, voskování linolea a dlažby, a další služby spojené s úklidem.

Na webových stránkách AWIS si můžete také přečíst recenze a hodnocení stálých a spokojených klientů, kteří potvrzují kvalitu poskytovaných úklidových služeb.

Co byste ještě měli vědět
Využijte outsourcing úklidových služeb a ušetřete náklady za zaměstnance a platby spojené s jejich zaměstnáváním. Nemusíte kupovat žádné úklidové stroje ani čisticí prostředky, ty jsou vždy součástí úklidových služeb.
(8. 3. 2012 | link.digito)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí