Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Ubytování: Moravský kras – jedinečné místo, které musíte vidětNejvýznamnější krasovou oblastí České republiky je bezesporu chráněná krajinná oblast Moravský kras. Území Moravského krasu je pokryto více než tisíc sto jeskyněmi, veřejnosti přístupných je jich však jen pět. Jsou to jeskyně Punkevní, Balcarka, Kateřinská, Sloupsko-šošůvská a Výpustek. Kde se tam můžete ubytovat? Dnes napovíme.

Penzion u Rechů v Moravském krasu: Penzion s rodinnou atmosférou v klidné části města Blanska.
Nejproslulejší ze zmiňovaných zpřístupněných jeskyní jsou jeskyně Punkevní. Pro turisty je lákavá plavba na lodičkách po říčce Punkvě, která je nedílnou součástí prohlídky těchto jeskyní. Další atraktivitou lákající turisty je propast Macocha, kterou si mohou návštěvníci Moravského krasu snadno prohlédnout jak z Horního, tak Dolního můstku.

Jeden příklad za všechny
Ubytování v oblasti Moravský kras se nachází v obcích obklopujících tuto chráněnou krajinnou oblast, tedy například v Blansku, Boskovicích, dále v Jedovnicích, Letovicích nebo na Suchém.

O tom, co nabízí Penzion u Rechů, se dočtete podrobně na jeho webu. A dají vám tam i tipy, co zajímavého vidět.

Dodejme, že na území celé této chráněné krajinné oblasti naleznete cennou faunu a flóru. Pro milovníky jízdy na kole je vybudována celá řada cyklotras na území Moravského krasu. Všechny zmíněné zajímavosti a další atraktivity jsou důvodem, proč každý rok přijíždí do Moravského krasu velké množství turistů. Jelikož je zde mnoho věcí k vidění, spousta z nich vyhledává ubytování Moravský kras a zůstává tu na více dní.

Jestliže se rozhodnete pro dlouhodobější pobyt v Moravském krasu, budete si moci vybírat z široké nabídky ubytování Moravský kras.

Na závěr
Tato nabídka zahrnuje hotely, mnoho penzionů, ubytování v privátu, pokud budete chtít větší soukromí, můžete si zarezervovat celou chatu, nebo si zajistit ubytování v kempu.
(15. 3. 2013 | 0range)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí