Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Evropané chtějí letos v létě do luxusních hotelůVětšina Evropanů prý chce svou letní dovolenou strávit ve 4 nebo 5-ti hvězdičkovém hotelu. To vyplývá z průzkumu, který na svých webových stránkách (ve 14 evropských zemích) provedla společnost Zoover, recenze z cest. Více než 30% z celkového počtu respondentů uvedlo, že chtějí svou dovolenou strávit v luxusním nebo all-inclusive hotelu. I apartmány, které jsou se svými vice než 14% hlasů na druhém místě, se stále těší velké oblibě. A co nabízí Zoover?

Zoover: Nezávislá webová stránka monitorující recenze cestovatelů na různé druhy ubytování.
Hotely prý prokázaly, že jsou stale velmi oblíbeným letním ubytováním, přičemž 1, 2 a 3 hvězdičkové hotely se zařadily až na třetí místo tabulky. Prvních pět nejoblíbenějších ubytování ještě uzavírají kempy (stan, karavan) na čtvrtém a pronájem prázdninového domu na pátém místě. Zdá se, že luxusní styl kempování, jako jsou vigvamy či glampingy, si mezi cestovateli stále nenašlo své místo.

Jeden příklad za všechny
Na webu Zoover je řada zajímavých informací, které souvisejí i s uvedeným průzkumem. Toto léto se 4-5ti hvězdičkové hotely stávají pro české cestovatele oblíbeným ubytováním (32%), na druhé místo se potom dostává ubytování v apartmánech (21%). Tyto hotely preferují i naši němečtí (36%) a rakouští (41%) sousedé. Maďařští cestovatelé dávají spíše přednost ubytování v apartmánech (37%), kterým dali své prvenství, zatímco 4-5-ti hvězdičkové hotely se u nich dostávají spolu s 1,2 a 3 hvězdičkovými hotely až na třetí místo.

Za účelem ušetření peněz a snižování nákladů se zdají být výše zmíněné způsoby stravování hitem letních dovolených v roce 2013. To se samozřejmě také odráží ve výběru ubytování. Přítomnost kuchyňky pro přípravu vlastních pokrmů je v ubytováních, jako jsou apartmány,pro mnoho lidí důležitou podmínkou. Výběr all-inclusive programů je takto oblíbený ze stejných důvodů: dopředu víte, kolik za jídlo a pití utratíte peněz.

Pár poznámek na závěr
A ještě něco o Zooveru: Zoover je největší nezávislou webovou stránkou v Beneluxu, poskytující recenze cestovatelů ze svých dovolených. Webové stránky má v dalších 25 zemích světa. Se svými udávanými 180 miliony návštěvníky ročně se Zoover pro mnoho lidí stává startovacím bodem pro naplánování úspěšné dovolené nebo výletu. Cestovatelé sami píší recenze o různých aspektech ubytování, destinací a tipů na výlet. V Nizozemí Zoover provozuje také www.VakantieReisWijzer.nl, Weeronline.nl a MeteoVista.nl. Webové stránky Zoover obsahuje více než 2,3 miliónu recenzí, s více než 365,000 ubytování, a to ve více než 43,000 destinacích po celém světě.
(24. 4. 2013 | ZooverCZ)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí