Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Jaké je kdy kde počasíPlánujete dovolenou nebo služební cestu? Pak by se vám určitě hodil přehled, kdy je kde ve světě jaké počasí. A právě tenhle přehled nabízí, mimo jiné i česky, web UsualWeather.com.

UsualWeather: Přehled obvyklého počasí ve všech státech a dalších místech světa.
Najít přehled typického počasí v různých zemích v různých měsících roku nebývá úplně snadné. Ne, že by takové informace na webu nebyly, ale často jsou nepřesné nebo nevypadají moc věrohodně. A mnohdy jsou také značně nepřehledné. A právě tohle se snaží řešit web UsualWeather.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu najdete přehledně roztříděné státy světa a u těch větších pak ještě jejich části. A u každého státu nebo jeho části najdete vybraná místa s informacemi o tom, jaké je v nich průměrné počasí v daném měsíci.

U každého měsíce je také obrázek, který jasně ukazuje, jaké teploty asi můžete čekat, zda vysoké, mírné, spíše chladnější nebo opravdovou zimu. Kromě informace o teplotách web nabízí také informace o dešti, typickém klimatu, délce dne v různých měsících a podobně.

Jediný problém, na který jsme narazili, je ten, že ne vždy je překlad textů do češtiny přesný, ale snad na tom autoři ještě zapracují.

Na závěr
Jestli plánujete cestu do zahraničí, web UsualWeather se vám určitě bude hodit. Snadno a rychle díky němu zjistíte, jaká je typická teplota a počasí obecně v kterémkoli měsíci roku v místě, kam se chystáte.
(31. 3. 2018 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí