Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Proč svěřit tvorbu webu ChciWeb.bizTvorba webu za 2990 Kč? Za tuto částku společnost ChciWeb.biz podle svých zastánců nejen nakóduje pěkné internetové stránky, ale také nám zdarma zařídí doménu, e-mailové adresy a navíc je i bez jakýchkoli poplatků umístí na svůj server. Chcete vědět více?

ChciWeb.biz - Tvorba webových stránek, Třebíč: Internetové stránky za dobrou cenu.
"Pěkné internetové stránky za dobrou cenu." To je motto této firmy, která se prý snaží vyjít vstříc každému, kdo nechce investovat velkou sumu do mamutích webů vhodných spíše pro velké korporace. Její cílovou skupinou jsou menší podniky, jako je ten náš, živnostníci či jednotlivci, kteří potřebují zviditelnit své aktivity.

Jeden příklad za všechny
"Dovolte, abychom se podělili o naši zkušenost s touto společností. Jednání bylo velmi vstřícné a rychlé. Nastínili jsme naše požadavky týkající se barevnosti webu a rozložení tlačítek a fotografií a do týdne jsme dostali prvotní verzi. Po drobnějších úpravách, které lidé z ChciWeb.biz provedli velmi rychle, jsme web spustili.

Velice nám vyhovuje redakční systém, který je jednoduchý a příjemný na obsluhu, články se v něm píší podobně jako ve Wordu, takže orientace v něm je hračkou i pro počítačového laika. Protože firma spolupracuje s absolventy bohemistických univerzitních oborů, zdarma nám nabídla také jazykovou korekturu textů, které jsme jí dodali pro vložení na web.

Musíme ocenit individuální přístup, kterým firma chce vyhovět požadavkům každého zákazníka. Jak jsme již nastínili, standardní cena za výrobu webu je 2990 Kč, což je i tak velmi nízká částka, lze ale dosáhnout i na různé slevy. Stačí sledovat akce na jejích internetových stránkách.

ChciWeb.biz má sídlo v Třebíči, ale jak zjistil náš obchodní partner z Českých Budějovic, kterého nabídka firmy také nalákala, není pro ni problém vyjít vstříc i mimotřebíčským klientům. A podle toho, co nám sdělili webmasteři, nezná jejich působnost hranic, takže se na ně mohou obrátit i zahraniční zákazníci. Díky moderním technologiím lze vše vyřešit bez osobního kontaktu. Náš partner z Českých Budějovic zaslal firmě spolu s texty tři kvalitní fotografie, které chtěl použít jako titulní obrázky, a dále několik méně kvalitních fotografií, jimiž webmasteři doplnili podstránky budoucího webu. Tvorba webu se řešila pouze pomocí e-mailu, telefonicky nebo přes Skype k plné spokojenosti jak našeho partnera, tak i webmasterů," říká jedna z referencí firmy.

Na závěr
Pokud tedy stále váháte, zda si pořídit web, dáme vám jednoduchou radu: Ano, pořiďte si ho, protože řada zákazníků už jinde než na internetu své obchodní partnery nehledá. A pokud se ptáte, u koho si máte web pořídit, pak můžete zkusit ChciWeb.biz.
(10. 6. 2013 | chciweb)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí