Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Jak na zvýšení návštěvnosti webuMáte krásný e-shop nebo web a přesto na něj nikdo nechodí? Někde se stala chyba. Nejčastější příčinou je nedostatek textového obsahu. Web potom není zajímavý ani pro lidi ani pro vyhledávače. Máte po celém webu dostatek textů? A kde vám případně poradí? Máme pro vás tip!

Textovna - texty pro web: Blog o psaní a tvorbě textů. Nabídka optimalizovaných textů pro zvýšení návštěvnosti.
Dostatkem textů nejsou myšleny texty, které tak nějak splácal rádoby copywriter. Účinné texty pro web musí obsahovat dostatek klíčových slov, ale musí i přemluvit zákazníka k nákupu. Napsat účinné texty pro web není vůbec jednoduchý úkol. Je nutné vědět, o čem píšu, pro koho píšu a čeho chci docílit. Podle toho zvolím jazyk, zabarvení i klíčová slova.

Příklady použití
Dnes představovaný web vám chce poradit v této oblasti. Kvalitní texty jsou tedy základ pro zvýšení návštěvnosti. Je však nutné zaměřit se i na jiné faktory, než jsou pouze texty. Aby texty mohly být opravdu účinné, je nutné udělat alespoň základní analýzu klíčových slov. Podle ní zjistíme, jaká slovní spojení použít v textu a naopak, která jsou zbytečná. Takto optimalizovaný text bude mnohem účinnější na vyhledávače.

Autoři webu slibují vypracovat analýzu klíčových slov a na jejich základě připravit texty vhodně pro váš web či e-shop. Bližší informace se dozvíte na stránce ceník optimalizovaného textu. Cena za normostranu je jednotná, a to 790 Kč. Za tu cenu prý získáte kvalitní a optimalizované texty bez gramatických ani stylistických chyb.

Co byste ještě měli vědět
Textovna.cz nabízí dle autorů rychlé a kvalitní sepsání textu přesně na míru.
(29. 3. 2013 | regios)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí