Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Vybírejte pneumatiky chytřeWeb, o kterém tu dnes píšeme, vám pomůže vybrat pneumatiky podle různých kritérií - ať už podle výsledků testů pneumatik či podle ceny. Nezkusíte to?

Levné pneumatiky podle vozů: Umožňují najít váš rozměr pneumatik podle typu vozidla a třídit pneumatiky podle různých kritérií.
Výsledky testů pneumatik jsou asi nejsměrodatnější kritérium vypovádající o kvalitě pneumatik. Hodnotí se jak jejich chování na sněhu ledu či mokru, ale také opotřebení a v neposlední řadě také spotřeba. I dle toho web umožňuje výběr.

Jeden příklad za všechny
Vybírat pneumatiky bez předchozího porovnání v testech může být i nebezpečné - testy ukázali nedostatečné hodnoty hned u několika značek pneumatik. Výhodou tohoto webu je fakt, že k testům pneumatik se dostanete přímo ze stránky vašeho vozidla, tudíž ani nepotřebujete znát rozměr pneumatik vašeho vozidla, který si upřímně pamatuje málokdo. Také můžete porovnat různé velikosti pneumatik z hlediska jejich ceny i kvality prokázané v testech.

Zdrojem testů je uznávaná německá agentura ADAC.DE, která pneumatiky testuje opravdu pečlivě. Na webu naleznete kromě testů i obecné informace o zimních pneumatikách, které vám mohou usnadnit výběr.

Co byste ještě měli vědět
Vybírat pneumatiky může být opravdu věda - proto je třeba, aby této činnosti byl věnován nějaký čas. Web chci-levne-pneumatiky.cz je tu podle provozovatelů proto, aby vám tuto činnost maximálně usnadnil.
(6. 2. 2013 | Chobot)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí