Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl | Zábava a volný čas

Taneční kurzy: Hip hop, house nebo dancehallRádi tancujete? Nebo byste rádi začali? Od září budete mít možnost přímo v centru Olomouce. Tančit se bude hip hop, house nebo dancehall, ale to ještě není vše. A když něco takového startuje, samozřejmě tu musí být řeč o webu projektu.

Hip Hop Dance School: Kurzy a workshopy street dance (pouličního tance) nejen v Olomouci.
Ať je vám deset nebo přes třicet, street dance (pouliční tanec) znáte z filmů jako Step Up, Street Dance 3D, You Got Served nebo poměrně rozsáhlou českou taneční scénu znáte z nejrůznějších soutěží a battlů, máme pro vás zprávu. Hip Hop Dance School otevírá od září 2011 nové taneční kurzy i pro absolutní začátečníky. Nově si můžete vybrat taneční styl, který vám nejvíce vyhovuje, ale i trénovat několikrát týdně.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
I díky nabídce na webu projektu bude mít každý možnost vybrat si přesně to, co mu nejvíce vyhovuje. Můžete si tedy tzv. "namíchat" tréninky nejen v závislosti na svých zkušenostech s pouličním tancem, ale také podle toho, jaké taneční styly vás baví. Můžete si vybrat ze čtyř kurzů:

BASIC DANCE: Kurz je určený zájemcům, kteří s pouličním tancem nemají zatím žádné zkušenosti, popř. se street dance věnovali v minulosti, ale ne příliš intenzivně. Hlavním cílem kurzu je představit zájemcům pouliční tanec jako celek (co je to street dance, proč se tančí zrovna takto, jak se dělí, atd.) a naučit je základům jednotlivých tanečních technik. Pozornost bude věnována především nejoblíbenějším tanečním stylům hip hop (new style, old school) a house dance.

LADIES DANCE: Především pro všechny slečny, dívky a dámy (ale samozřejmě nejen pro ně) je tu kurz Ladies Dance. V něm se naučíte, příp. zdokonalíte v tanečních stylech určených především něžnějšímu pohlaví, tzn. dancehall, waacking, vogue, mtv style (r´n´b), atd.

FUNK STYLES: Jak už název napovídá, je tento kurz určený především pro milovníky funky. Pokud se vám líbí taneční styly jako popping nebo locking, chtěli byste se naučit základům b-boyingu (break dance), je tento kurz určený právě vám.

FREESTYLE JAM: Chcete si přijít jen tak zatrénovat, doučit se vazby z běžných tréninků, vymyslet vlastní choreografii, připravit se na soutěž nebo si prostě jen tak zablbnout? Doražte na Freestyle Jam. Tyto lekce nebudou organizovány, přesto bude vždy přítomný trenér, který může pomoci s jakýmkoliv problémem.

Kurzy můžete libovolně zkombinovat a trénovat tak až třikrát týdně. Při výběru více kurzů vás čeká nejen výhodnější cena, ale také různé bonusy v podobě víkendových workshopů zdarma nebo věcných dárků. Jednotlivé tréninky povedou zkušení lektoři, specialisté na konkrétní taneční styly, nejen z Olomouce, ale také z Přerova, Zlína nebo Ostravy.

Co byste ještě měli vědět
Hip Hop Dance School je projekt největšího českého street dance portálu www.hiphopdance.cz. Lidé stojící za tímto magazínem kromě provozování street dance kurzů již více než pět let organizují soutěže (battly) a workshopy, a to i na mezinárodní úrovni, zprostředkovávají tanečníkům vzdělávání v zahraničí nebo do ČR pravidelně zvou nejlepší světové tanečníky.
(2. 9. 2011 | dejvzap)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí