Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Světelná reklama pro efektivní propagaciPodnikáte a chcete se zviditelnit? Rádi byste investovali do reklamy, která bude na očích lidí z vaší cílové skupiny a dokáže vám přivést nové zákazníky? Vyzkoušejte třeba světelnou reklamu, která má formu různých světelných panelů a nápisů. Jedná se o reklamu v místě prodeje. Nachází své využití u marketů, obchodních domů i drobných obchůdků a firem. Kde na webu se o ní dočtete?

Prost.cz - světelná reklama a orientační systémy: Světelná reklama je forma propagace.
V článku se dnes zaměříme na webové stránky společnosti Prost.cz, na kterých najdete informace o výrobě světelné reklamy, reklamních pylonech a orientačních systémech. Prost.cz je členem asociace POPAI CENTRAL EUROPE, která se zabývá marketingem v místech prodeje.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu společnosti najdete nejen samotnou nabídku služeb a produktů, kterých můžete využít. Máte možnost si prohlédnout profil firmy a také reference, ze kterých se dozvíte, že firma Prost.cz pomáhala s propagací společností ČEZ a Hornbach, Paláce Flora nebo Sazka Arény. U samotných produktů pak zjistíte i mnoho informací o materiálech, ze kterých se světelná reklama vyrábí a o používaných technologických postupech, které se dnes uplatňují.

Prost.cz se konkrétně zabývá světelnými i nenasvícenými logy a panely, dále konstruuje reklamní věže, vyrábí a montuje orientační systémy, soustředí se na digitální tisk, gravírování, městský mobiliář či mobilní reklamu. Oblast působení této společnosti je tedy opravdu široká. Díky vyčerpávajícím informacím na webu zjistíte o světelné reklamě vše, co potřebujete vědět.

Na závěr
Světelná reklama dosahuje životnosti desítek let. K její výrobě se dnes využívá zejména LED technologie, která je úsporná, vysoce svítivá a odolná proti vnějším vlivům a poškození.
(12. 7. 2013 | pshkcz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí