Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Ochutnejte sušené ovoce a oříškySušené ovoce je kvalitním zdrojem vitamínů, minerálů a jednoduchých sacharidů. Dodá energii po ránu, v dopoledních hodinách i před pohybovou aktivitou. Spolu s ořechy dokáže zpestřit každý jídelníček, jelikož se hodí do buchet a koláčů, müsli a ovesných kaší, tvarohových náplní a často se dá využít i při přípravě hlavních jídel. Kde na webu je najdete?

Sušené ovoce a oříšky: Kvalitní sušené plody z tohoto obchodu zpestří jídelníček a dodají tělu vitamíny, minerály a spoustu energie.
V dnešním článku vám představíme webové stránky Sušené ovoce a oříšky. Jedná se o internetový obchod, ve kterém můžete zakoupit všechny tyto pochutiny ve vysoké kvalitě. Kromě natural ořechů a ovoce jsou zde k dostání také oříšky v různých slaných a sladkých polevách. V nabídce najdete běžně známé i exotické druhy ovoce a ořechů.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Web Sušené ovoce a oříšky nabízí kromě samotných produktů i spoustu užitečných informací. U vybraných druhů ovoce a ořechů se dozvíte, k čemu se dají použít, jak chutnají nebo jaké cenné látky obsahují. Z nabídky ořechů můžeme doporučit nutričně bohaté kešu a lískové ořechy, mandle, arašídy, para nebo vlašské ořechy. Ze sušeného ovoce vás určitě zaujmou sušené proslazené plátky ananasu, aloe vera, banány, datle, fíky, hrušky nebo třeba borůvky.

Kromě základních druhů sušeného ovoce a ořechů zde můžete zakoupit také vynikající sušená rajčata, která zejména v chladnějších měsících roku jsou zajímavou náhražkou za rajčata čerstvá. Mají výraznou chuť i aroma. Obchod dále nabízí slunečnicová a dýňová semena, bohatá na vitamíny A, D nebo B. Z minerálů obsahují draslík, měď či mangan.

Co byste ještě měli vědět
Na webu najdete podrobné informace, které vám usnadní váš nákup. Hmotnost balíčku je standardně nastavena na 100 gramů. Toto množství je ideální na ochutnání či občasné použití. V porovnání s kamennými obchody zde máte možnost koupit ovoce a ořechy za velmi výhodné ceny. U každého produktu je napsáno jeho složení.
(8. 7. 2013 | pshkcz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí