Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Skate boty pro každého onlinePřestože Adidas, Puma a Nike jsou spíše sportovní značky, nabízejí už také vaše oblíbené skate boty. Skate boty Nike, Puma a Adidas si podle prodejce drží svoji obvyklou kvalitu a navíc mají jedinečný design. Kde je pořídíte?

Snowbitch.cz: Skateshop Snowbitch.cz nyní nabízí také skate boty Nike, Adidas a Puma.
Snowbitch je skateshop, který nabízí velké množství skate oblečení, bot, ale také kompletní vybavení na snowboard, prkna a mnoho dalšího. Podle provozovatelů zde najdete svou oblíbenou skejtovou značku, ale také sportovní boty, snowboardy a oblečení na snowboard.

Najdete tu například...
Nike boty: Najdete zde Nike boty, které se hodí, jak na skateboarding, tak i na běžné nošení. Nike boty jsou prý proslulé především pro svoji vysokou kvalitu, původně vznikly boty Nike, jako běžecká obuv, která si postupem času získala velkou oblibu a to především u sportovců na Olympiádě. Protože měly boty Nike i krásný a nevšední design, staly se postupem času také designovou záležitostí.

Boty Adidas: Adidas stejně jako Nike prý začínal výrobou bežecké obuvi, když Adolf a Rudolf Dasslerovi začali vyrábět v kuchyni své matky běžecké tretry. Jejich běžecké boty se proslavili na Olympiádě a brzy si získali světový věhlas, jako boty Adidas. Každý kdo si myslel, že Adidas není skateovou značkou, má nyní možnost přesvědčit se, že i Adidas umí navrhnou parádní boty na skate.

Boty Puma: Mají prý zcela jedinečný design a stejně, jako Adidas a Nike boty, také vysokou kvalitu. Puma se navíc snaží udělat svět lepším místem a to především pomocí 3 organizací, které financuje. Zakoupením produktů Puma tak prý zároveň přispíváte na lepší svět.

Na závěr
Snowbitch.cz se snaží pro své příznivce přinášet neustále nové zboží a přidávat další značky a tak se můžete těšit na neustálé rozšiřování sortimentu tohoto eshopu.
(22. 8. 2012 | petrik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
jaký skate boty jsou TOP?
Čuus! Asi je to teda trochu mimo téma, ale i tak. Sháním nějaký dobrý boty, prostě takový, který na první pohled každýho zaujmou! Sháním teda originální, pohodlný a prostě super úžo boty na venek!

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí