Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Schody Redecha - Návrh schodiště onlineSestavte si kombinaci nosné konstrukce schodiště a zábradlí online. Zvládne to úplně každý. Hned uvidíte, jak budou vaše schody vypadat! K vašemu návrhu schodů získáte cenový odhad zdarma. To vše slibuje provozovatel dnes představovaných stránek.

Schody: Dřevěné, nerezové, kovové i skleněné schody, obkládané betónové schody a zábradlí.
V online aplikaci, pro sestavení schodů, si zvolíte typ schodiště. Pak vyberete stropní otvor a půdorys schodiště, zábradlí nebo madlo, zadáte rozměry a výšku podlaží. V dalším kroku vyberete nosnou konstrukci a zábradlí, obložení stropního otvoru a materiál dřevěné části (na výběr je až 18 druhů materiálů dřevin).

Jeden příklad za všechny
Chcete se dozvědět cenu schodů a vidět jak bude vaše schodiště ve skutečnosti vypadat ještě před jejich výrobou? Využijte aplikace konfigurátor na sestavování schodiště. Vyplňte všechny potřebné údaje, zanechte na sebe kontakt a provozovatel vám zjistí cenu vašeho vysněného schodiště.

Na závěr
"Zaměřujeme se na výrobu dřevěných schodů. Používáme 18 různých materiálů jako je např.: dub, buk, jasan, smrk, ořech, třešeň, akát, mahagon," říká provozovatel.
(28. 1. 2013 | cllater)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí