Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Dobřejte si profesionální péči pro své vlasyKosmetika na vlasy Salerm Cosmetics patří dle zastánců mezi špičku profesionální vlasové kosmetiky a je používaná renomovanými kadeřníky a stylisty po celém světě již téměř 60 let. Kde na webu se o ní dozvíte více?

kosmetika Salerm: Salerm Cosmetics je prý špičkou na trhu profesionální vlasové kosmetiky po celém světě...
Salerm Cosmetics je nadnárodní španělská společnost, která v současnosti působí ve více než 18 zemích světa, od USA až po Hon Kong. Nyní je možné kosmetiku Salerm Cosmetics zakoupit i u nás prostřednictvím internetového obchodu kosmetikaSalerm.cz. Vlasová kosmetika Salerm prý dodá vašim vlasům luxus a styl.

Jeden příklad za všechny
Salerm Cosmetics prý vyvinul revoluční ošetření vlasů Salerm Keratin Shot, které dokonce bylo oceněno Zlatým pohárem na veletrhu kosmetiky InterBeauty v Praze. Salerm Keratin Shot na bázi tekutého keratinu je liftingové ošetření vlasů, které navrátí vlasům ztracený keratin a dodá vlasům vitalitu, hebkost a zářivý lesk.

Salerm Keratin Shot uhlazuje vlasové struktury a má tak pozitivní vyhlazující efekt, který zabraňuje krepatění vlasů. Celá péče Keratin Shot regeneruje a restrukturalizuje vlasovou strukturu.

Mezi další oblíbené produkty patří linie produktů Salerm Biokera. Produkty Salerm Biokera jsou založeny na účincích přírodních výtažků a jsou vyrobeny s maximálním ohledem k životnímu prostředí. Salerm Biokera obsahuje produkty pro léčbu specifických problémů s vlasy jako je vypadávání vlasů, mastné vlasy a vlasy s lupy.

Co byste ještě měli vědět
Internetový obchod kosmetikaSalerm.cz nabízí osobní odběr bez poplatku na 9 pobočkách Heureka!Point v České a Slovenské republice. Vlasovou kosmetiku Salerm Cosmetics je možno zdarma vyzvednout v Praze 4, Praze 9, Brně, Brně 2, Ostravě, Olomouci, Hradci - Králové, Plzni a také v Bratislavě.
(18. 2. 2013 | kosmetikasalerm)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí