Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vzdělání

Referáty a testy vám zdarma pomohouUlehčete si práci do školy a podívejte se, jak mohou vypadat referáty a testy z různých předmětů. Vyzkoušejte si své vědomosti zdarma. To vše najdete na dnes představovaném webu.

Referáty a testy: Referáty a testy ke shlédnutí pro každého.
Představujeme vám stránky, kde najdete rozsáhlou databázi testů, čtenářských deníků, referátů, ale také zprávy, počasí, citáty, a mnohé další. To vše přehledně a zdarma přístupné pro každého. Možná tu tedy najdete pomoc a inspiraci ke své práci.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
V první řadě upozorněme na databázi testů, a to hlavně testů z dějepisu a zeměpisu, která je ojedinělá v rámci českého webu. Víte co byla rekonquista, nebo skutečný důvod vzniku stoleté války? Pokud ne vyzkoušejte si testy a spolu s výsledky se dozvíte i historické kontexty.

Dalším důležitým oddílem je historie Česka. V tomto oddíle naleznete kompletní historii českých zemí od dob sámovi říše a to včetně politické, kulturní i hospodářské problematiky. V neposlední řadě bychom vám chtěli přiblížit čtenářský deník, který je přehledně členěn na oddíly prózy, poezie a dramatu. Navíc u jednotlivých děl naleznete vše, co po vás chtějí učitelé na středních školách, jako například kompozici díla, životopis autora, a mnoho dalšího.

Naprosto ojedinělou službou je také možnost kontaktovat administrátory na e-mailu v případě, že máte dotaz k některému z témat. Obratem vám v takovém případě bude zaslán e-mail s přesným vylíčením dané problematiky, a to spolu s doporučenou literaturou, ve které se dozvíte ještě více.

Co byste ještě měli vědět
Do budoucna se plánuje rozšíření obsahu o historii mnoha evropských zemí a samozřejmě neustále se zvětšuje databáze testů a čtenářských deníků.
(25. 5. 2011 | referaty-testy)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Good
Docela good vec ten web.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí