Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Ray Ban brýle levně přímo ze zahraničíRay Ban. Značkové sluneční brýle světové kvality různorodých typů a barev snad není třeba představovat. Vítíte je v optikách, reklámách, videích a podobně. Jejich vysoká cena je přirozeně jejich součástí... Jednou z levnějších cest k pořízení je dovoz ze zahraničí.

Ray Ban brýle - levně dovoz ze zahraničí: Značkové sluneční brýle světové kvality.
Jedním z internetových obchodů využívající této cesty je internetový obchod RayBan-bryle.cz, který dovozem prodává Ray Ban sluneční brýle za nižší cenu. Při zprostředkování zboží distributory a prostředníky se cena zboží navyšuje. Zde však prý ne.

Příklady použití
Nízká cena v mnohých zákaznících budí pochybnosti hlavně díky velkému množství replik na českém trhu, ovšem podle provozovatelů zákaznická spokojenost převládá a pro více podezíravé zákazníky je zde možnost odeslat zboží zpět v původní kondici s navrácením platby.

Možnost vyzkoušení brýli se dá dohnat pomocí porovnání jednotlivých rozměrů brýlí se starším modelem, vyzkoušení v optice, zkouška v námi nabízeném „virtuálním zrcadle“ či ve vyjimečných případech lze prý vyzkoušet osobně v centru Prahy.

Jsou zde v nabídce i modely, které v běžných prodejnách nenaleznete, jako módní „Nerd“ model, který byl zaveden do módy v roce 2011, ovšem pořád je velkým hitem, dále Ray Ban 4125 CATS 5000, polarizované Aviator 3026 či Wayfarer 2140 a mnoho dalšího.

Co byste ještě měli vědět
Rayban-bryle.cz vám nabízí značkové Ray ban brýle všech druhů levně, včetně Ray-ban Aviator, Wayfarer, Rare prints a další, levně a za dobré ceny. Výhodami krom nízké ceny jsou podle provozovatelů také v rychlém dodání, pokud je položka skladě.
(27. 4. 2012 | rayban)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí