Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Půjčte si luxusní limuzínuV luxusní limuzíně nemusí nutně jezdit pouze velmi bohatí lidé. Pro výjimečné situace si je může najmout každý. Svatby, promoce a další rodinné záležitosti můžete prožít v luxusní limuzíně. Chcete vědět více?

Pronájem Iimuzín: Pronájem nebo chcete-li půjčovna limuzín. Široký vozový park. Některé limuzíny i s řidičem.
Vždy existuje důvod, proč se alespoň někdy obklopit luxusem. Může to být pouze touha udělat sobě nebo někomu blízkému radost. A nemusí to být pouze nějaká slavnostní událost. V současné době je možné vyjet na exkluzivní výlet z Prahy například na Karlštejn nebo do Karlových Varů. Ale třeba i pro návštěvníky Prahy je tu možnost pořádně se projet po památkách Prahy.

Jeden příklad za všechny
Na webu společnosti nabízející pronájem limuzín najdete řadu informací. Chlubí se třeba spoluprací s dalšími subjekty. V současné době jde o spolupráci s TV Metropol, kde v hlavních rolích mimo jiné vystoupí Limousine 20´ streched.

Jedenáctimetrový koráb silnic se aktivně zapojí v pořadu "Sbal si mě". Start byl v říjnu 2012 a můžete se těšit na další pokračování. Uvidíte, co by vás čekalo, pokud se zúčastníte pořadu. Nebo pro ty méně odvážné je možnost pronájmu limuzíny s vlastním programem. Buď některý z inzerovaných výletů a nebo vlastní program cesty.

Kromě této luxusní limuzíny je možné si pronajmout také některý z Mercedesů Benz včetně Cabria. A pro milovníky nostalgie zde je opravdová rarita: Celebrity Car. "Rolls Royce" z roku 1935. 7místný veterán, který používala skupina Rolling Stones.

Na závěr
Pamatujte na to, že prožité zážitky vám zůstanou narvalo. Ty vám nikdo nevezme, nezreziví či je nezničí nějaká katastrofa.
(26. 11. 2012 | akkord)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí