Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Přidejte svou URL adresu do míst, kde to má smyslVšechny nové webové stránky potřebují být vidět - a nejlepší způsob, jak toho docílit, je vložit jejich URL adresu na ta správná místa. Můžete ji vložit do mnoha katalogů, do vyhledávačů, ale i na weby s PR články. Které z nich jsou dobré a které z nich nestojí za úsilí? Pojďme se podívat.

DMOZ: Důležitý katalog stránek.
Hlavní stránky, zde představujeme, patří dobře známému projektu DMOZ, Open Directory Project. Je založen na práci dobrovolníků, takže neexistuje žádná záruka, že váš odkaz bude přidán v rozumném časovém horizontu - nebo že bude vůbec přidán. Ale říká se, že když je přidán, pak je to důležité pro pozici odkazovaného projektu ve vyhledávačích. Existují doslova tisíce jiných adresářů, ale je těžké říci, že některé z nich jsou opravdu důležité. Samozřejmě v tuzemsku je rozhodně důležitý Seznam.cz.

Najdete tu například...
Ale nejde jen o adresáře. Jak asi většina lidí ví, nejdůležitější jsou dnes vyhledávače. Můžete přidat svůj odkaz do nejvýznamnějších z nich, nebo můžete jen čekat, až si vaše stránky najdou. Pokud jste se rozhodli přidat svůj URL odkaz ručně, pak to může dělat, že na těchto stránkách - na Google, Bing a Baidu - pokud cílíte i na čínské uživatele.

A nejsou tu jen adresáře a vyhledávače, ale i stránky s PR články a s obecnými články. Musíme doporučit přidat článek o vašich webových stránkách - s URL odkazem - na OkoWebu.cz a na WebRegent.com - pokud míříte i na anglicky mluvící uživatele. Všechny články upravujeme tak, aby byly vhodné pro naše čtenáře, což může opravdu pomoci ke zviditelnění projektu.

Co byste ještě měli vědět
Nezapomeňte: Obsah je král. Dobrý obsah znamená velkou popularitu vašich webových stránek. Ale velmi důležité je také přidat odkaz URL webové stránky na to správné místo, aby se zvýšila šance lidí - i vyhledávačů - ji najít a docenit.
(3. 10. 2011 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
VELKA SOUTEZ O PENIZE
http://soutez.kinotip.cz/kinot-p-cash.php?id=56
nefunguje to
Uz niekolko krat som sa snazil pridat nas web do DMOZ no ani moderatori ani nik mi nenapisal ze by zverejnili moj odkaz. Mozete mi napisat ako zadat odkaz aby tam bol?!?

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí