Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Nejlevnější odborné překlady textů poměrem cena/výkonSpolečnost Mailbox Translations s.r.o. je moderní překladatelskou agenturou poskytující širokou nabídku vysoce profesionálních služeb zejména z oblasti provádění překladů. Díky profesionálnímu týmu zkušených manažerů a nadprůměrně kvalifikovaným překladatelům s vysokoškolským vzděláním slibuje vysokou kvalitou překladů, prvotřídní komunikací se zákazníkem a nízké ceny za překladatelské služby. A samozřejmě se prezentuje na webu.

Odborné překlady textů: Překladatelská agentura poskytující širokou nabídku vysoce profesionálních služeb zejména z oblasti provádění překladů.
Do portfolia překladatelské agentury patří zejména provádění odborných překladů textů (a to jak z/do běžných jazyků, tak i exotických), jazykové a předtiskové korektury textů, tlumočnické služby, provádění soudně ověřených překladů textů, lokalizace překladů, grafické a DTP práce, direkt mail, předtisková produkce.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na jejím webu najdete přehled nabízených služeb. Jsou to:

- odborné překlady textů

- zadávání překladů 24/7 on-line

- tlumočení / tlumočnické služby

- DTP: předtisková úprava

- jazykové korektury

- lokalizace překladů

- direct marketing

- a další služby z oblasti marketingu a komunikace

Překladatelská agentura splňuje dle svých slov požadavky norem 9001, EN 15038 a kritéria kvality provádění překladatelských služeb dle specifikace CEPRES:2007. "Vzhledem k vysoké kvalitě překladů, systému kontroly překladů před předáním klientovi a modernímu a profesionálnímu přístupu nabízíme nižší ceny než konkurence na českém trhu," říká.

Na závěr
Díky množství vysokoškolsky vzdělaných překladatelů z mnoha oborů pro vás slibuje agentura vybrat vhodného překladatele, který má dostatečné znalosti a slovní zásobu z oboru, kterého se překlad týká.
(27. 1. 2012 | ondinet)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí