Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Práce v zahraničíPráce v zahraničí nabízí možnost zajímavého výdělku, zlepšení v cizím jazyce a získání cenných profesních i osobních zkušeností. Důležitým aspektem při shánění práce v zahraničí je motivace. A dnešní web-tip nabízí své rady.

Práce v zahraničí: Bezplatná inzerce práce, brigád a ubytování v cizině.
Pro většinu lidí je asi největší motivací plat. Úspěch velmi záleží na tom, jakou práci hledáte. Nejčastější práce v zahraničí jsou číšník/servírka, umývač nádobí, pokojská, uklízeč a pomocník/ce postarším lidem.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Začít vaše hledaní zaměstnání v cizině můžete na inzertním webu Práce v zahraničí, kde si můžete též podat i bezplatný inzerát. V sekci Brigády v zahraničí se můžete poohlédnout po brigádě a v sekci ubytování v zahraničí po ubytování.Práce v zahraničí sebou může nést mnoho rizik, na která je třeba dát si pozor. Mnoho Čechů, kteří se rozhodli odjet za prací do ciziny, zažívají novodobé otroctví. Agentury, jež si české zaměstnance najímají, někdy porušují zákony. Nevyplácejí ani minimální mzdu, neproplácejí přesčasy, natož práci ve svátek.

Co byste ještě měli vědět
Těmto rizikům se dá předem vyhnout pečlivým prověřováním agentury, přes kterou se chystáte vyjet do ciziny a tak si ušetřit mnoho těžkostí. Na internetu si můžete najít mnoho informací, ohledně vyhlédnuté agentury, jako jsou fora a komentáře lidí, kteří již mají nějaké zkušenosti s agenturou.
(21. 3. 2012 | alisadvorak361)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí