Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Pouzdra na mobil jsou znovu v kurzuIkdyž uživatelé mobilních telefonů stále častěji mění své přístroje za technologicky vyspělejší, zůstává pouzdro na mobil pro mnohé nezbytným pomocníkem zabraňující poškrábání displeje či poškození krytu. Zejména u velkých displejů je pouzdro takřka nutností. Kde se dozvíte více?

Pouzdra na mobil: Široký výběr pouzder na mobil za dobré ceny s odborným poradenstvím.
Dnes představovaný web mj. tvrdí, že u smartphonů pád na zem, bez kvalitního pouzdra, znamená ve většině případů minimálně prasklý displej. "Je jasné, že cena velkých displejů není levnou záležitostí a že se vyplatí investovat několik desítek korun do nákupu kvalitního pouzdra," říkají propagátoři.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
V současnosti je možné na trhu koupit velké množství pouzder lišící se nejen cenou, ale i materiálem, barvou či velikostí. Stále vyhledávanější jsou prý specializovaná ochranná pouzdra pro telefony, individuálně vyvinutá pro konkrétní typ vašeho telefonu.

Pokud má být zajištěna stoprocentní ochrana, je nutné, aby mobil do pouzdra přesně pasovalo. Výrobci k pouzdrům značí typy telefonů, pro které je pouzdro určené, tudíž již nemusíte zdlouhavě vybírat a zkoušet.

Chcete-li pouzdro na mobil darovat, je možné zakoupit univerzální obal, který s velkou pravděpodobností bude pasovat na většinu telefonů.

Při výběru se krom barvy a ceny prý nejvíce preferuje použitý materiálu, hitem je pouzdro na mobil plastové, kožené, látkové, silikonové nebo pletené.

Co byste ještě měli vědět
Pouzdra dávno nejsou jen nevzhledné futrály, které plnily pouze funkci ochrany. Staly se z nich modní doplňky, které jsou barevné a tvarově zajímavé. Obaly jsou ozdobeny například třpytivými kamínky, moderními ornamenty, geometrickými tvary a dalšími moderními prvky. Záleží jen na zákazníkovi, jaké zvolí, jestli mu je bližší jednobarevný motiv či miluje zdobné prvky.
(8. 8. 2012 | petrik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí