Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Prodej jezdeckých potřeb na webuProdávají snad vše, co potřebujete k provozování jezdeckého sportu. Kdo? O kom, že tu dnes bude při toulkách po českém webu řeč?

Jezdecké potřeby KRUH: Vše pro jezdectví.
Prodej jezdeckých potřeby pro jezdce i koně. Vše, co pro jezdecký sport potřebujete. Krmiva, vitamíny, potřeby do stáje i do výběhu, reflexní výbava pro koně i jezdce. To vše nabízí e-shop, o kterém je tento článek.

Najdete tu například...
Zaprvé: Potřeby pro koně. Tedy sedla, poprsníky, podbřišníky, třmenové řemeny, třmeny, uzdy, ohláky, vodítka, deky letní i zimní, čabraky (náušníky), podsedlové dečky, kamaše/bandáže (chrániče na holeň koně, používané zejména při přepravě), čištění - rýžový (tvrdý) kartáč, jemný kartáč, kovové hřbílko (na zaschlé nečistoty na srsti), gumové hřbílko (na zaschlé nečistoty na srsti), kopytní háček (na nečistoty v kopytě, existuje i s kartáčkem pro důkladnější vyčištění), mycí houba (na oči, nozdry a konečník), hřeben nebo plastový kartáč (na hřívu a ocas), nůžky na hřívu a ocas, stěrka na vodu (na setření vody ze zmoklého koně), granule, müsli, solné lizy, pochoutky, potravinové doplňky, ohradníkové systémy, chemické přípravky na ošetření srsti, kůže i kopyt - šampóny, lesky, mazadla, gely, kondicionéry, speciální mýdla, repelenty.

A také potřeby pro jezdce. Tedy oblečení, obuv (celoroční i zimní, vysoká i nízká) - pérka kožená i z PVC, termoboty, bičíky, helmy, chapsy (chrániče holeně), rajtky, ochranné vesty, páteřáky, rukavice, bičíky - krátké, lonžovací i vozové, šporny, ostruhy, tlumící dečky a podložky, potahy na posedlí.Co byste ještě měli vědět
Tady prý seženete vše. Za vyzkoušení nic nedáte.
(10. 7. 2013 | allramova)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí