Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Polepšovna pro čarodějkyExistuje jen málo knížek, které by vznikly z příběhu počítačové hry. A nevíme o žádné takové, které by vznikla v Česku. Tedy - až dosud. Polepšovna pro čarodějky je právě takovou knihou, byť rozhodně není určena jen pro hráče.

Polepšovna pro čarodějky: Všechno, co chcete vědět o knížce a hrách Polepšovna pro čarodějky.
Web Polepšovny pro čarodějky nabízí zajímavý pohled na knížku, která má hodně společného se stejnojmennou hrou. Najdete tam ukázky z knihy, blog autora - mimo jiné o tom, jak vlastně vznikají knížky a jak se dostávají ke čtenářům - i mnoho dalšího.

Jeden příklad za všechny
Rozhodně se začtěte do ukázek z knihy. V jedné z nich hrdinka knihy, Alice, zažívá příkoří, kterých se na ní dopouštějí vychovatelky polepšovny, a přemýšlí, co dělat dál. Dostane se ven dříve, než ji ty strašné ženské připraví o její čarodějné schopnosti.

Ve druhé ukázce už situace vypadá nadějněji. Alice se dostává až k východu z polepšovny, ale tam ji čeká nemilé překvapení... A ve třetí ukázce se v noci za velmi podivných okolností setkává se zvláštní čarodějkou...

Na závěr
Web Polepšovny pro čarodějky byste si rozhodně neměli nechat ujít. Už jen proto, že určitě vypadá o hodně jinak, než weby většiny ostatních knížek...
(27. 7. 2019 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí