Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Pohádky onlinePohádky lidem již po staletí přinášejí úžasný svět plný zázraků. A na webu, o němž tu bude řeč, jich najdete řadu.

Pohádky online nabízí Pohádkář.cz: Pohádkář.cz je český portál věnovaný pohádkám.
S rozvojem internetu se pohádkovým nadšencům otevřely prakticky neomezené možnosti jak si tento pohádkový svět naplno užít. Na celém světě se začaly objevovat specializované weby, přinášející informace a zábavní pohádkový obsah. Prvním takovým (a v současnosti prý největším) portálem v Čechách je Pohádkář.cz

Najdete tu například...
Na webu naleznete zábavní i vzdělávací obsah ke stovkám populárních pohádek, ať už hraných, kreslených, loutkových, českých nebo zahraničních. Pohádky online jsou asi největším „lákadlem“ webu, ale rozhodně ne jediným. Na webu si můžete prohlédnout spoustu pohádkových obrázků, stáhnout si pohádkovou tapetu, vymalovávat omalovánky, bavit se hláškami z pohádkových televizních klasik jako např. Šmoulové, Mrazík, Tři veteráni apod.

Co byste ještě měli vědět
Navíc si na webu můžete vytvořit vlastní uživatelský profil a společně s dalšími pohádkovými nadšenci se podílet na obsahu webu, tzn. můžete přidávat pohádková videa a písničky, obrázky, tapety, omalovánky, nebo psát obsah jednotlivých pohádek.
(6. 4. 2012 | david22)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí