Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Tip: Plotové sloupky Gelend od AlurisFirma Aluris připravila kompletní nabídku plotových sloupků pro jednoduchou stavbu a montáž plotů a pletiv. Vybrat si zákazníci mohou z celé řady profilů i materiálů. A informace, jak jinak, najdete na jejím webu.

Plotové sloupky Gelend: Výroba a prodej plotových sloupků z kovu i odolných kompozitních materiálů.
Možná se i vy chystáte vyměnit plot a pletivo kolem vašeho pozemku. Firma Aluris si pro tyto případy připravila ucelenou nabídku plotových sloupků a pletiv, které podle ní mohou citelně usnadnit práci a minimálně zatížit peněženku.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu naleznete velmi přehlednou nabídku plotových sloupků z různých typů materiálů a s různou možností využití. Třeba detaily o kompozitních plotových sloupcích, které nelákají zloděje a vydrží prakticky neomezeně dlouho nebo jiné další užitečné informace o různých druzích plotových sloupků

Ke všem typům plotových sloupků Gelend je ve firmě Aluris možné přiobjednat kompletní příslušenství k montáži a stavbě plotů a připojení pletiv na sloupky.

Co byste ještě měli vědět
Výrobky značky Aluris, ať už se jedná o pletiva, ploty nebo plotové sloupky, splňují podle dostupných materiálů všechna kritéria pro kvalitní odolný výrobek.
(30. 5. 2012 | webdevel1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí