Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Personalizované e-maily se skloňováním příjmeníPředstavte si následující situaci: Máte portfolio svých zákazníků, popřípadě potenciálních zákazníků. Těmto zákazníkům potřebujete sdělit novinky v oblasti vašeho podnikání. Jak to udělat správně? Dnešní web-tip vám poradí.

Skloňování příjmení: Služba hromadného rozesílání e-mailů s možností personalizace.
Jednou z nejrychlejších možností je rozeslat hromadný e-mail. To můžete díky našemu systému pro hromadné rozesílání e-mailů Mail Komplet. Situace se ovšem komplikuje již při oslovení v hromadném e-mailu. Jak zajistit, aby byl každý e-mail personalizovaný a oslovení bylo podle pravidel českého pravopisu? V prvním případě to lze jednoduše vyřešit pomocí personalizace e-mailů, která je součástí systému Mail Komplet. Ale ve druhém?

Příklady použití
Řešení druhého výše zmíněného problému je složitější. Můžete projít jednotlivá jména vašich kontaktů a vypsat si jejich možné skloňování v pátém pádě. To vám ovšem nezaručí správnost skloňování a může to být poměrně zdlouhavé. Nebo můžete využit nové služby skloňování příjmení. Dodejte seznam jmen a obratem dostanete jejich tvar v pátém pádě pro oslovení.

Zaručí se za bezchybnost: Veškerá výstupní data kontrolují dle zástupců provozovatele korektoři. Nespoléhá se pouze na automat, ručí dle svých slov za stoprocentní kvalitu skloňování. Výstupní data kontroluje člověk a konzultuje je s jazykovědci.

Co byste ještě měli vědět
Výsledky rychlostí blesku: Celý proces je dle provozovatelů jednoduchý a rychlý. Jakmile nám předáte vstupní data, zpracují je a výsledek vám pošlou zpět. Pohodlně na dálku prostřednictvím e-mailu. Více o službě skloňování příjmení se dozvíte na zde odkazovaných stránkách.
(26. 8. 2011 | webkomplet)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí