Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Pěstovat zeleninu můžete i na balkóněToužíte po krásném vlastnoručně vypěstované zelenině a ovoci? Myslíte si, že se bez vlastní zahrádky neobejdete? Pravdou je opak, i běžný balkón v panelovém domě lze prý bez větších potíží proměnit v nádhernou zelenou džungli. Jak na to? Dnes představovaný blog vám poradí.

Pěstování chilli: Blog vášnivého pěstitele chilli, bazalky, rajčat, kopru a mnoha jiných plodin.
Ať již jde o složitější plodiny (rajčata, papriky) nebo nenáročné bylinky (bazalka, máta), dočkáte se poměrně bohatého výnosu. Stačí následovat užitečné rady a tipy vášnivého pěstitele, který se se uvedené problematice aktivně věnuje na svém blogu a přináší pravidelné fotoreporty.

Najdete tu například...
Víte třeba, jak se správně řízkuje bazalka? Preferuje kopr stinné stanoviště nebo se raději vyhřívá na slunci? A jak vlastně dlouho klíčí? To je výčet jen několika málo palčivých otázek, na něž představovaný web přináší odpovědi. Jednotlivý rostliny jsou logicky rozděleny do odděleních sekcí. Ty přináší jak základní informace, tak i mnohem lákavější a zajímavější živé zápisky z průběhu pěstování.

Své pěstitelské úspěchy můžete snadno porovnat a nebo se naopak pobavit u ne příliš vydařených postupů. Chybami se člověk učí, a proto lze zkušenosti načerpat i s pomocí obrácené strany mince. Plný překvapení je například popis pěstování malého oregána zakoupeného v supermarketu.

I přes kvalitní substrát, dostatek vláhy, živin, hnojiva a neutuchající pozornosti rostlina postupně odumírala. Z toho vyplývá, že koupě vyrychlených bylinek nemusí být vždy rozumná volba.

Pár poznámek na závěr
Pravidelně pořizované fotografie odhalí životní cyklus rostlin, což pro návštěvníky představuje atraktivní zpestření. Zúčastnit se na webu lze i tématické diskuze, která může přinést inspiraci pro budoucí pěstitelskou kariéru.
(3. 8. 2012 | fredomgc)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí