Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Nejde ti matematika? Nauč se jí hrou!Pokud patříte k většině žáků, kterým matematika nejde, nemusíte zoufat. Sčítání, odčítání, násobení a dělení se můžete naučit i tak, že si zahrajete počítačovou hru. A právě ty nabízí web, o kterém tu nyní bude řeč.

Online hry zdarma: Zahrajte si každý den nové hry zdarma. Nemusíte je instalovat a jsou dostupné na jedno kliknutí.
Naučit se základní početní operace chvíli trvá. Nejlepším způsobem jak toho dosáhnout je prostě a jednoduše trénovat, trénovat a trénovat. Pokud rádi píšete, můžete si matematické příklady vypisovat do sešitu a následně ručně počítat. Anebo můžete využít moderní matematické online hry zdarma a naučit se matematiku hrou.

Jeden příklad za všechny
Hra Math Shooter je příkladem propracované a užitečné hry, která vám dobře poslouží jako nástroj na procvičení početních příkladů. Princip hry je jednoduchý. V horní části obrazovky se vám zobrazí početní úloha zatímco dole v bublinách najdete číslice od 0 do 9. Vaším úkolem je kliknout na číslo, které tvoří správný výsledek dané úlohy.

V prvních kolech to budete mít jednoduché, ale s přibývajícími koly se hra stane přeci jenom trochu těžší a nakonec se zapotí i opravdu zkušení matematici. Abyste mohli postoupit dále, musíte vždy správně určit výsledek u alespoň 60 % všech příkladů.

Co byste ještě měli vědět
Pokud si potřebujete procvičit matematiku, je výše uvedená hra opravdu skvělou volbou. Existují ale i jiné online hry zdarma, které můžete využít pro studium angličtiny nebo logického myšlení, jako jsou například hry Word Drop nebo Sudoku. Pokud tedy máte chuť vyzkoušet nové studijní postupy, procvičte si vaše znalosti formou hry. Bude vás to bavit a získáte lepší a trvalejší znalosti než nudným memorováním.
(1. 6. 2011 | Gamelicker)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Matematické hry
Máte pravdu, že ty hry nejsou samospasitelné. Ale když vidím jak se děti ve škole stále učí počítat jenom tím, že vypisují příklady do sešitu a zabere jim to 2 hodiny za odpoledne, tak jsou tyhle hry
Nevím, nevím...
Je pravda, že učit se matematiku není žádná zábava a většinou to bývá i parádní nuda. Na druhou stranu ale je potřeba si uvědomit, že nějaká hra za studenty nic nevyřeší. Je hezké, že existují matemat

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí