Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Vzdělání

Překlad textu - kvalitně a odborněKvalita překladu textu je mimořádně důležitým aspektem při výběru vhodného překladatele. S kvalitou překladu textu úzce souvisí i odbornost překladatele (odborné překlady). Dnes představovaný web právě kvalitu slibuje.

Překlad textu: Kvalita překladu textu je mimořádně důležitým aspektem při výběru vhodného překladatele.
Odborné překlady jsou zhotovovány vždy překladateli s dostatečnou znalostí daného oboru. Při požadavku na kvalitní a odborný překlad, který bude proveden v duchu s ostatními firemními materiály, je vhodné s překladatelem prokonzultovat používání vhodných odborných slov či dodat některé již přeložené materiály, kde využívanou slovní zásobu alespoň zčásti nalezne.

Najdete tu například...
Odbornost překládaného textu nemívá na výslednou cenu zásadní vliv. Rozhodující je vždy rozsah přeloženého textu, případně požadavek na expresní překladatelské služby. Některé překladatelské agentury dodávají odborné překlady za běžnou cenu již do druhého dne. Díky jejich specializaci překlady textů vynikají kvalitou.

Kvalitní překlad textu je základem úspěchu překladatelské společnosti. Na českém trhu je několik překladatelských agentur, které věnují překladatelským službám vysokou pozornost a dbají na kvalitu překladů.

Na závěr
Kvalitu slibuje i agentura Mailbox Translations. Jako jedna z mála má dle svých slov zavedený systém pro poskytování překladatelských služeb (překlady textů, tlumočení aj.), který odpovídá mezinárodním normám ISO 9001, EN 15035 a překladatelskému standardu CEPRES:2007.
(24. 2. 2012 | ondinet)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí