Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Péče o oči na oční klinice LexumEvropská oční klinika Lexum pečuje o vaše oči od roku 1993, je spolupracujícím pracovištěm 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Zkušenosti týmu odborníků vychází z dlouhé tradice univerzitních očních klinik Čech a Moravy, slavné pařížské kliniky Hôtel-Dieu a jedné z nejrenomovanějších amerických klinik Massachusetts, Eye and Ear Infirmary Harvardské univerzity v Bostonu. A její web i samotnou kliniku si dále představíme blíže.

Evropská oční klinika Lexum: Evropská oční klinika Lexum, laserové operace očí, operace šedého zákalu, léčba sítnice.
Na klinice pracují specializované lékařské týmy, které se zaměřují zejména na léčbu krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu a vetchozrakosti laserem a implantací umělých nitroočních čoček, léčbu šedého zákalu, keratokonu a konzervativní a chirurgickou léčbu sklivce a sítnice.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na stránkách Evropské oční kliniky Lexum naleznete informace o možnostech operativní léčby krátkozrakosti, dalekozrakosti a astigmatismu prováděnou laserem. Novinky ze světa oftalmologie, léčebné postupy a testy vhodnosti pro refrakční zákroky.Na stránkách se můžete objednat na bezplatné konzultace s očními lékaři, kteří vám změří zrak a informují vás o možnostech jak byste se mohli zbavit dioptrických brýlí.

Co byste ještě měli vědět
Na Evropské oční klinice Lexum bylo od roku 1993 podle jejích údajů provedeno přes 70 000 úspěšných operací šedého zákalu a přes 20 000 úspěšných refrakčních zákroků.
(30. 9. 2011 | lexumator)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí