Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Katalog Novostavby 2011Společnost Countes Company společně s kancelářemi RE/MAX představuje nový katalog novostaveb pro rok 2011. Tento katalog bude k dispozici všem zákazníkům se zájmem o novostavby a zároveň i o rekonstrukci rodinných, bytových domů a developerské projekty. Pokud vás toto téma zajímá, určitě navštivte dnes představovaný web.

Projekty rodinných domů: Zpracování architektonických studií rodinných a bytových domů, projektové dokumentace.
Občas v životě stojíme před zásadním rozhodnutím, jak efektivně investovat peníze do bydlení, a zároveň se vyhnout tomu, abychom se v průběhu celého procesu nedostali do technických či organizačních problémů v důsledku neplánovaných výdajů. Katalog Novostavby vám může pomoci.

Příklady použití
Tento katalog originálním způsobem zpracovává architektonický design staveb rodinných domů. Jeho tvůrci jsou architekti ze společnosti Countes Company a společnosti ANLOC.

Samotné studie projektů jsou prezentovány především z hlediska designu a dispozičního řešení. Naším záměrem je, aby si klient vybral návrh, který bude nejlépe vyhovovat jeho představám. Na základě dalších upřesňujících faktorů mu vypracujeme projekt na míru a s ohledem na pozemek a investiční požadavky.

Cílem tohoto společného katalogu je zajištění profesionálního servisu klientům, kteří investují do nemovitostí a mají zájem své potřeby v oblasti bydlení řešit se zárukou, kterou obě strany podílející se na tomto katalogu jsou schopni jim poskytnout.

Katalog RE/MAX Novostavby 2011 bude distribuován klientům od 170 kanceláří RE/MAX po celé České republice s cílem zajistit jim úplný servis: od architektonické studie a projektové dokumentace s přesným rozpočtem stavby na klíč až po samotné zajištění stavební a realizační činnosti.

Co byste ještě měli vědět
Pokud si klient objedná výstavbu rodinného nebo bytového domu, získá od společnosti Countes Company projekt zcela zdarma.
(27. 4. 2011 | Hieronymus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí