Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Získejte zboží značky NIKE za skvělé cenyInternetový obchod s produkty značky NIKE, to je to, oč tu dnes půjde. Nike-style nabízí široký výběr produktů značky Nike za skvělé ceny. A dopravu zdarma.

Nike-style: Internetový obchod s produkty značky NIKE.
Společnost Nike je zřejmě největším výrobcem sportovního oblečení a obuvi. Jejich produkty používají jak nejznámější sportovci světa k vrcholovým výkonům, tak i běžní lidé ke každodennímu nošení. Přidejte se k nim také, chcete-li.

Příklady použití
V internetovém obchodě www.nike-style.cz naleznete široký výběr produktů značky Nike za skvělé ceny.

Můžete si tady zakoupit značkové zboží sportovního stylu pocházející z nejnovějších i outlet kolekcí. Naleznete zde obuv nejrůznějšího typu. Například kopačky, tenisky nebo běžecké boty a také oblečení jako mikiny, trička, tepláky nebo bundy a to vše v originálním provedení značky Nike. Nově jsou v nabídce také batohy, sportovní tašky a kabelky.

Co byste ještě měli vědět
Velkou výhodou oproti jiným e-shopům je podle provozovatelů doprava zdarma. "Neplaťte už žádné poplatky za poštovné a balné. Cena, kterou u jednotlivých položek vidíte, je cenou konečnou bez ohledu na to, jaký způsob dopravy nebo platby zvolíte. Navíc při nákupu nad 2000 Kč dostanete jako pozornost dárek," slibují.
(8. 3. 2012 | zdenda13)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí