Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu | Zábava a volný čas

Online názorové médium pro vásEuro, každý o něm mluví, všude se o něm píše, jedni jej kritizují, druzí jej chválí. Ale, co to vlastně je? Jedni si přejí, aby se v České republice Euro stalo jednotnou měnou, druzí jsou proti. A proč o tom mluvíme? Protože pokud vás tato problematika zajímá, najdete i o ní více na dnes představovaném webu.

LT’s WORLD „včera – dnes – a zítra“: Online názorové médium obsahující informace z byznysu, poskytující netradiční uhly pohledu.
Stránka LT’s WORLD „včera – dnes – a zítra“ byla a je primárně myšlena ve smyslu „testovacího projektu“. Tento projekt si vytvořil člověka, který má zájem učit se pracovat s publikačními aplikacemi, a sám při tom není profesionální programátor. Současně ale chce nabídnout svému okolí jistou službu v podobě přehledu komplikovaných témat dneška na jednom místě s originálním komentářem a ukázkou „jak to nedělat“

Jeden příklad za všechny
Na webu se mluví třeba právě o Euru. V současné době, když se evropskými státy, platícími jednotnou evropskou měnou šíří panika o jeho postupném pádu, způsobeném „krizovým stavem financí“ – předlužeností jednotlivých států a nejisté budoucnosti každý spekuluje zda je u EUR-a jako jednotné měny setrvat anebo ne a pak je zde mnoho spekulací zda o EUR-o snažit a tím podporovat i jeho tzv. „záchranu“ zevnitř.

Rozebírat pohledy „ano“, „ne“ je zbytečné protože v případě jednotné měny sehrává úlohu spíš politika než zdravý rozum a ekonomické souvislosti. Tedy každý si musí utvořit vlastní názor. Ale: „Co je to EUR-o skutečně zač?“ je zásadní téma. A takto informace na webu pokračují.

Na závěr
Pokud vás tedy zajímá poněkud neobvyklé názorové médium, můžete zkusit toto.
(19. 12. 2011 | ltsworld)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí