Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Moderátor pro každou příležitostChcete se vyhnout trapným chvilkám ticha při moderování svého vánočního večírku opilým kolegou z marketingového? Zajistěte si včas profesionálního moderátora. To doporučuje web, o kterém tu dnes bude řeč.

Můj-moderátor.cz: Moderátor pro každou příležitost.
Kdo je to moderátor? Dříve se častěji používalo termínu konferenciér nebo spíkr (z angl. speaker), je to osoba mužského nebo ženského pohlaví, která je průvodcem televizního či rozhlasového pořadu, společenské události, plesu, firemní akce, městské oslavy či jiné události.

Najdete tu například...
V katalogu moderátorů na uvedeném webu najdete profesionální i poloprofesionální moderátory z České republiky. Jeho služby prý využívá například herečka a moderátorka Miluše Bittnerová, její herečtí kolegové Miroslav Šimůnek či Petr Vágner, nebo divadelní kolega Rudolf Kubík. Zastoupena je prý i starší generace, například Eduard Hrubeš.

Na Můj-moderátor.cz najdete i zajímavé články ze světa VIP a celebrit, včetně Ivety Bartošové, Jiřího Krampola, Adely Banášové a dalších.

Na závěr
Základní registrace pro všechny moderátory je zdarma, nebo si můžete vybrat z našich profilových balíčků pro profesionální moderátory či agentury, které je zastupují.
(5. 11. 2012 | lukasillek)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí