Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Objevte svět modelinguKdo dnes nesleduje módní trendy, prý jako by ani neexistoval. Dnešní článek věnujeme modelingové agentuře LB Models company, která na českém trhu funguje teprve od roku 2011. Tato modelingová agentura je prý nejen schopna zajistit profesionální modelingové služby, zároveň nabízí příležitost pro všechny začínají modelky a modely, kteří chtějí proniknout do módní branže. A má samozřejmě i svůj web...

Modelingová agentura LB Models sídlí sice v Praze, ale své služby poskytuje napříč celou ČR. Z jejich nabídky stojí za zmínku zajišťování modelů, modelek a hostesek na společenské akce, galavečery, módní přehlídky, různé konference, promoakce, reklamu, film či focení. Agentura prý spolupracuje s předními fotografy, stylisty a vizážisty. Všem klientů je prý tedy schopna nabídnout opravdu profesionální servis.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu najdete kromě hlavní prezentace služeb a partnerů také katalog modelů a modelek. Tato databáze zahrnuje zkušené lidi i ty, kteří stojí teprve na začátku své kariéry. U každé modelky najdete několik fotografií, dále údaje jako věk, výška nebo míry. Zjistíte také, na jakou oblast se daná modelka specializuje. Jestliže budete mít zájem o její služby, kontaktujete agenturu LB Models company, ta se s modelkou spojí a zjistí, zda s vámi chce spolupracovat.

Za zmínku také stojí kontaktní formulář na webu, který je připraven pro všechny nové tváře, které chtějí proniknout do světa modelingu. Stačí vyplnit pár základních údajů o sobě, přiložit fotografie, případně nějaké reference a nechat se zařadit do databáze modelek. Jakmile agentura sežene nějakou zakázku, určitě se prý na vás ráda obrátí.

Co byste ještě měli vědět
Závěrem bychom chtěli upozornit také na reference, které se nacházejí na oficiálním webu agentury. Díky nim se prý můžete na vlastní oči přesvědčit, že LB Models company je opravdu profesionální agenturou s týmem schopných lidí.
(19. 6. 2013 | pshkcz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí