Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Vše o módě - co jste kdy chtěli vědetPředstavujeme vám web www.kultmody.com, web zaměřený na vše o módě, módních doplňcích, oblečení, nehtech, vlasech a účesech a o všem co s módou souvisí.

Kult módy: Web zaměřený na módu, módní trendy, tipy na outfity a další podobné informace.
Jestli jste někdy chtěli vědet, jak se obléci na konkrétní příležitost nebo jak co skombinovat, jaké barvy laků na nehty právě letí, nebo který účes zvolit, najdete vše na jednom místě, přehledně seřazeno v kategoriích.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Jako příklad bychom mohli použít článek o tom, jak si vybrat rám na vaše brýle. Jak se píše v článku s názvem "Jaké sluneční brýle podle typu obličeje?" v kategorii "Rady a tipy", největší důraz je třeba klást na tvar vašeho obličeje. Ne všechny brýle, se hodí ke každé tváři. Například, pokud byste měli hranatý obličej, tak by vám nejlépe pasovali brýle s kulatým nebo oválným rámem.

Na závěr
Na webu najdete jak informace z praxe, tak i teorii: jak co nosit, co se k sobě hodí, rady a tipy, příklady outfitů. Neváhejte a navštivte Kultmódy.com a zjistěte, co vás zajímá. Jestli jste fanda do módy, můžete pouvažovat i o založení vlastního blogu na tomto serveru.
(29. 5. 2013 | multiseo)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí