Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Mistrovství světa v hokeji 2011Letošní Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku (29. dubna – 15. května 2011 v Bratislavě a v Košicich). Značka Ceresit je opět oficiálním sponzorem této akce - a nabízí vám ke shlédnutí web, který právě o tomto mistrovství přináší řadu informací.

MS v hokeji 2011: Oficiální web sponzora MS v hokeji 2011 na Slovensku.
Ceresit se jako sponzor MS představil poprvé v roce 2009, v loňském roce se v Německu přidala i značka Thomsit. Sponzoring hokejových mistrovství světa se u obchodních partnerů i zákazníků obou prémiových značek koncernu Henkel setkal s velkým úspěchem, loňský rok navíc přinesl zlato i našim hokejistům – zisk titulu byl nádhernou tečkou pro všechny fanoušky českého hokeje.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Návštěvník zde nalezne nejen informace o soutěži, výhercích a aktuální přehled sportovního dění (např. výsledky jednotlivých zápasů, herní plány apod.), ale i užitečné zprávy z místa konání jako např. počasí, dopravní informace, možnosti ubytování a další.

Roli světových šampiónů budou naši hokejisté obhajovat po roce právě na Slovensku. Zkušení trenéři opakovaně říkají, že vítězná sestava se nemění a této osvědčené pravdy se drží i skupina Henkel – i proto bude, podobně jako v uplynulých dvou letech, průběh hokejového svátku provázet řada zajímavých marketingových aktivit. Tou hlavní bude spotřebitelská soutěž Henkel ČR s mottem „Pojeď fandit i Ty!“, která odstartuje 28. února 2011 a skončí 24. dubna.

Princip soutěže je velmi jednoduchý – každý zákazník, který si po dobu soutěže zakoupí libovolný výrobek značky Ceresit (včetně Ceresit stop vlhkosti) a zašle formou SMS údaje z účtenky v den nákupu nebo den poté mezi 8.00 a 22.00 hod. (takže žádné zbytečné otálení či SMS v časných ranních či pozdních nočních hodinách!), se zařadí do soutěže o zajímavé ceny.

Losovat se bude každý z 56 dnů trvání soutěže a hlavní cenu – dva lístky na zápas české reprezentace v základní skupině – vyhraje každý den ten soutěžící, jehož SMS bude v daný den doručena jako 10. v pořadí! Ale nehraje se jen o lístky na MS v hokeji 2011 – v osudí jsou připraveny i hokejové dresy, fandící šály, píšťalky a další drobné výhry.

Co byste ještě měli vědět
Soutěž bude komunikována v místech prodeje info letáky, regálovými poutači a dalšími výstupy. Uvedený web by měl být vaším skutečně dobrým zdrojem informací.
(4. 4. 2011 | clankyGiant)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí