Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Nakupujte podle akčních letáků nebo se slevouI když se ekonomice daří, ne všichni berou padesátitisícové nebo statisícové platy - a ne každému je tak jedno, kolik zboží stojí. A právě pro ty, kdo rádi nakupují výhodně, je tu nový web Mistr Slev.

Mistr Slev a akcí: MistrSlev pomáhá šetřit peníze. Přehled akčních letáků i tipy jak ušetřit.
Mistr Slev nabízí přehled nejoblíbenějších akčních letáků obchodních řetězců a také články s tipy, jak ušetřit. Najdete tu jak aktuální letáky, tak archiv letáků s těmi staršími, například pro porovnání nebo pro lepší odhadnutí, kolik stojí které zboží v akci, abyste se mohli rozhodnout, zda ho koupit, i když zrovna v akci není.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Aktuálně jsou na webu především letáky hlavních supermarketů a hypermarketů, takže tu najdete akce na potraviny, oblečení, drogerii, ale třeba i na zboží pro domácnost.

Za všechny letáky zmiňme třeba ty řetězců Tesco, Billa, Norma, Lidl, Kaufland, Iceland... Mnohé z nich tu přitom najdete už s předstihem, takže se můžete do obchodů vydat už v první den akce.

Provozovatelé slibují, že budou web rozšiřovat o akční letáky dalších obchodních řetězců tak, abyste zde našli naprosto všechny akce, které potřebujete.

Kromě akčních letáků tu najdete i tipy, jak ušetřit peníze a do budoucna web chystá i další rubriky, které mají usnadnit výhodné nákupy.

Co byste ještě měli vědět
Mistr Slev rozhodně stojí za pozornost. Zapomeňte na papírové letáky, nakupujte výhodně podle letáků Online. Na tomto webu je najdete.
(7. 5. 2019 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí