Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Odborné překlady textů pro vásPřekladatelská agentura Mailbox Translations nabízí dle svých stránek kvalitní a odborné překlady textů, tlumočení do téměř všech světových jazyků. Překlady textů jsou prováděny profesionálními překladateli za výhodné ceny.

Odborné překlady textů od Mailbox Translations: Překladatelská agentura Mailbox Translations.
Společnost Mailbox Translations je dle svých slov moderní překladatelská agentura, která poskytuje kvalitní překladatelské služby jako jsou odborné překlady textů, překlady textů se soudním ověřením nebo tlumočení za ekonomicky výhodných podmínek.

Jeden příklad za všechny
Kvalitní překlad textu je výsledkem řady procesů, které ovlivňují jeho vyhotovení. "Ve stručnosti se jedná o racionální zadání překladu klientem, výběr vhodného překladatele, vlastní práci na překladu a kontrolu překladu," vysvětlují.

Překladatelská agentura Mailbox Translations je součástí skupiny Mailbox Group, která poskytuje komplexní portfolio služeb v oblasti strategického plánování, direct marketingu, data managementu a online marketingu.

Co byste ještě měli vědět
Úkolem profesionální překladatelské agentury je zde právě koordinovat tyto jednotlivé procesy a zajišťovat potřebnou komunikaci mezi zákazníkem a překladateli o každém překladu textu/překladatelské zakázce.
(6. 2. 2012 | ondinet)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí