Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Tipy na nákup levné letenky: Londýn již za 600 kčKaždý by rád cestoval levně a pohodlně, což nám nabízí letecká přeprava, ale jak se dostat k těm nejvýhodnějším nabídkám na levné letenky? Web, o kterém tu bude řeč, se právě levným letenkám věnuje.

Levneletenky.org: Denně aktualizované tipy na levné letenky, lowcosty a nízkonákladové letenky!
Sledujte naše každodenní tipy na rezervaci lowcost, nebo nízkonákladové letenky a létejte po Evropě, ale také po celém světě za pár korun. Můžete tak ušetřit spoustu peněz a dopřát si spoustu krásného cestování.

Příklady použití
U rezervace letenky je rozhodující čas. Narazíme-li na lákavou nabídku, musíme jednat svižně a neotálet zbytečně s rezervací letenky, jelikož cena může stoupnout.

Web zveřejňuje konkrétní dny, kdy je nejlepší zvolit datum odletu, případně příletu. Odpadá vám tedy složité hledání nejlevnější letenky v záplavě nabídek různých rezervačních portálů a cestovních kanceláří.

Jako příklad uvádí web aktuální konkrétní nabídku s tipy: letenky Jet2 Praha - Leeds (Anglie) 1292,- kč včetně poplatků, letenky SmartWings a Wizz Air Praha - Burgas 2846,- kč včetně poplatků, letenky Bmi British Midland Londýn - Agadir (Maroko) 2617,- kč včetně poplatků, Levné letenky Lufthansa - Praha - Düsseldorf 1719,- kč včetně poplatků a mnoho dalších.

Co byste ještě měli vědět
Aktuální letenkové tipy najdete také na jejich facebookové stránce, nebo je můžete odebírat přes RSS kanál.
(22. 2. 2012 | romiik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí